O knihe

Túto knihu som písala pre všetkých, ktorí majú radi skutočné príbehy, aké píše sám život. Aj pre tých, ktorí čelia nejakým problémom, najmä zdravotným a potrebujú podporu a motiváciu. Aspoň prostredníctvom knihy som tu pre vás. Viem dobre, aké to je, keď sa niekto cíti na pokraji svojich síl. Sú aj také chvíle, ale tie pominú.
V tejto knihe opisujem svoj empirický príbeh o tom, ako som za seba zobrala zodpovednosť a riziko, vynaložila som veľkú odvahu a snahu na to, aby som prežila a zmenila to, čo bolo možné a nevyhnutné zmeniť.
V tých najťažších okamihoch môjho života som si povedala, že skúsim bojovať za svoje zdravie a nevzdám sa. A z vlastných skúseností musím povedať, že…"OPLATÍ SA NEVZDÁVAŤ."
Touto knihou chcem podporiť a inšpirovať ľudí, aby nikdy nestrácali nádej a nevzdávali sa.
KÝM DÝCHAME, VŽDY JE NÁDEJ.

Kniha je k dispozícii v papierovej alebo elektronickej forme (mobi).

Neváhajte mi napísať cez kontaktný formulár.

O mne

„ Tajomstvo môjho úspechu je, že načúvam svojmu telu a nevzdávam sa."

Volám sa Mirka, som mama dvoch úžasných detí, certifikovaná výživová poradkyňa a reflexná terapeutka.
Život sa mi dramaticky zmenil po tom, čo mi lekári v januári 2011 diagnostikovali veľký, nevyoperovateľný nádor na mozgu a dávali mi 2 až 5 rokov života. Choroba naberala na sile, symptómy pribúdali, až kým som sa nerozhodla počúvať svoje telo a nasledovať prírodné, neinvazívne metódy liečby... Fungovalo to, keďže pred niekoľkými rokmi sa mi podarilo zastaviť rast nádoru, ktorý ma takmer pripravil o život. Zbavila som sa symptómov a žijem dlhšie, ako mi bolo povedané. Dostala som chorobu pod kontrolu, ktorá má už viac neobmedzuje. Svojím poradenstvom v oblasti výživy som pomohla už mnohým ľuďom s rôznymi chronickými chorobami nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.